Vodič - B dodávka + C - auto s rukou

RAZ-DVA, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
700€ + odmeny na mesiac záleží aj od typu pracovnej zmluvy a dĺžky pracovného času

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:

Si človek ktorý hľadá stabilnú prácu na každý deň a plánuje pracovať dlhodobo ?
Prípadne hľadá zárobok popri inej práci ? Tak hľadáme Teba ! Ponúkame:

- prácu na TPP, ale možná aj dohoda popri inej práci

- náplň práce: rozvoz stavebného materiálu, štrkov, stavebného odpadu, reziva, lešenia, nábytok (Košice a blízke okolie)
- Vykladanie tovaru: s hydraulickou rukou
sklápaním
ručne
- pracovná doba: - pondelok - piatok (soboty a nedele voľné pre rodinu a regeneráciu)
- časovo nastavovaná podľa zákaziek ( 07.00 - 15.30 hod.)
- práca aj v zimnej sezóne (zákazky sú aj v zimnom období)

- nástup: - ihneď / dohodou

- zaškolenie po nástupe, v prípade potreby aj pre prácu s hydraulickou rukou ( i potrebné doklady)
- prax v obore
- pestrá pracovná činnosť (pestrosť zákaziek, trás, komunikácia s objednávateľmi)
- stravné lístky v hodnote 3,60 €
- ústretové riešenie dovoleniek a nevyhnutného voľna (po obojstrannom odsúhlasení)

- po telefonickom kontakte na osobný pohovor prosím príďte s jasnou predstavou (TPP alebo dohoda alebo popri zamestnaní). Lepšie nadviažeme rozhovor a vytvoríme podmienky pre Vašu i našu spokojnosť :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

- zodpovednosť ( za zverenú zákazku, vozidlo i tovar )
- rozvaha, slušné a príjemné vystupovanie (komunikujete denne s objednávateľmi, cieľom je ich spokojnosť, ktorá prináša zisk aj Vám)

- presnosť a spoľahlivosť (presný nástup do práce, sústredenie , žiadne riskovanie) - po dodržaní vieme vyjsť v ústrety aj z našej strany v prípade neočakávaných záležitostí (nevyhnutné voľno a pod.)

Autodoprava, Sťahovanie, Odvoz odpadu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1914645  Dátum zverejnenia: 8.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ + odmeny na mesiac záleží aj od typu pracovnej zmluvy a dĺžky pracovného času