Reagujte bez životopisu

Barista / Čašník na Brigádu v Artelier Cafe

ARTELIER Cafe

Miesto práce
Grösslingová 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
6 - 7 EUR/hod.bližšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava prevádzky na malovací kurz - čo zahŕňa prípravu baru, nachystanie syrovej misy, obsluha hostí ktorý prídu na kurz.
- pracovná doba je od 16:30 do 22:00.

Ďalej:

- vítanie hostí
- príprava nápojov
- debarasovanie stolov
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- vykonávanie úloh od nadriadeného
- obsluha e-kasy
- ponuka nápojového lístka a koláčov
- obsluha hostí (vynášanie nápojov, koláčov)
- riadenie skladu
- preberanie tovaru
- inkasovanie zákazníka
- udržiavanie čistoty na rajóne a na pracovisku

- nápoje (káva, limonády)
- zľava na konzum
- umelecké aktivity
- možnosť nahrávania v Podcastovom štúdiu

Netradičný bar spojený s umeleckým výtvarným atelierom a podcastovým štúdiom. Možnosť spoznať veľa zaujímavých aj známych ľudí. Ponúkame možnosť umeleckého vyžitia, prípadného využitia štúdia na nahrávanie vlastných podcastov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemne vystupovanie
- zákaznícky orientovaný prístup
- tímová spolupráca
- pracovitosť a spoľahlivosť

Artelier je miesto, kde si môžeš oddýchnuť od každodenného stresu a načerpať novú energiu v príjemnom prostredí. Srdcom Artelieru je bar s kaviarňou, kde pripravujeme výberovú kávu a zdravé jedlá. V teplých mesiacoch sa Artelier rozširuje o krásnu terasu vo vnútrobloku. Súčasťou Artelieru je aj Podcaster - profesionálne vybavené podcastové štúdio na prenájom.

Aj napriek tomu, že sme náš podnik otvorili v júni po prvej vlne Covidu, toto obdobie sme zvládli podľa možností a ostali sme otvorení na okienkovom predaji a pridali sme aj delivery.

Všetci naši zamestnanci ostali zamestnaní. Neprepustili sme žiadneho nášho kolegu a do tímu sme prijali dokonca aj nových ľudí.
ID: 4109473  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.