Obchodný zástupca/ zástupkyňa

RAYA-GROUP, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy zavisí od skúseností kandidáta + variabilná zložka bez obmedzenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových resp. potenciálnych zákazníkov z rôznych priemyselných sektorov - výroba, logistika, strojárstvo, IT, financie a i.
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vytváranie, udržiavanie a prehlbovanie vzťahov so zákazníkmi
- spracovávanie cenových ponúk, súťažných podkladov
- prezentácia spoločnosti, jej produktov a ňou poskytovaných služieb
- reportovanie a prezentácia výsledkov priamemu nadriadenému
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov, cieľov spoločnosti a zverených úloh
- analýza a zisťovanie potrieb zákazníkov

Naše požiadavky na kandidátov:
-prax na pozícii obchodný zástupca minimálne 1 rok
- výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
-flexibilita, samostatnosť a svedomitosť
-trestná bezúhonnosť

-služobný automobil aj na súkromné použitie
-mobilný telefón, notebook
-motivačné platové ohodnotenie (fixný plat + pohyblivá čiastka bez stropu)
- pružná pracovná doba

Žiadosti so životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktú adresu.
V životopise prosím uviesť aktuálne telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-aktívny vodič

Sme spoločnosť pôsobiaca v energetike a strojárenstve , aktívna hlavne v oblasti EU. Poskytujeme ľudské zdroje pre strojárenské odvetvia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3879184  Dátum zverejnenia: 25.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac