Obchodný manažér pre spravovanie zverenej oblasti

RAVSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 3 000 EUR/mesiacdohodnutá základná mzda + podiel na výsledkoch Vhodné pre čerstvého absolventa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a povinnosti Obchodného manažéra:
- Starostlivosť o zverených zákazníkov, pravidelný servis
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- Účasť na obchodných a predajných stretnutiach
- Poradenstvo v oblasti pôsobenia našej spoločnosti – distribúcia
a predaj tepelno-izolačných materiálov

Práca vyžaduje časté cestovanie.

- Stabilný pracovný pomer
- Pomoc so zapracovaním
- Mimoriadne odmeny – účasť na výsledkoch firmy
- Pracovný telefón a počítač
- Možnosť práce aj z domu (1 deň v týždni)
- Teambuildingy
- Po 3 mesiacoch firemne vozidlo.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov žiadame o zaslanie svojho životopisu len :

- Zaslaním emailu na adresu: [email protected] a v predmete správy uveďte „Uchádzač“.

Všetky iné mailové správy budú ignorované.

Vlastne auto na prvé 2 mesiace je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske, stavebné, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microfost Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyžaduje sa u čerstvého absolventa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- dokonalé ovládanie PC.
- trvalý pobyt v BA, alebo blízke okolie.

Obchodná spoločnosť v Bratislave, založená v roku 1991 zaoberajúca sa dovozom a predajom tepelných izolácií, najmä extrudovaného polystyrénu XPS, expandovaného polystyrénu EPS a minerálnej vlny, sklennej vlny a hydroizolácií od renomovaných európskych výrobcov a ďalším predajom na stavebniny, obchodníkov so stavebným materiálom a stavebné spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3968034  Dátum zverejnenia: 19.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac