Kreatívny pekár/pekárka zdravých produktov

Ravita, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacK základnej mzde sú podľa hodnotenia manažéra výrobnej prevádzky pripočítané mesačné bonusy / polročné, alebo ročné prémie /.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu/kolegu do výroby- oddelenie pečenia produktov.

Baví ťa piecť dobroty a skúšať zdravé recepty?
Ak je pečenie pre Teba radosť a pracovať vo výrobe zdravých produktov ťa láka, daj nám o sebe vedieť ;-)
Oceníme pozitívny prístup, kreativitu a chuť zdolávať výzvy.

Tvojou náplňou bude:
- kreatívne tvorenie nových receptov na produkty ako / müsli , sušienky, krekry, chlebové zmesi, .... /
- vymýšľanie nových chutí
- samostatnosť
- príprava/pečenie aktuálnych produktov
- manuálna práca, obsluha pece a ďalších zariadení výroby potravín
- práca je fyzicky stredne náročná
- udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke
- vyžaduje sa striktné dodržiavanie hygienických návykov (potravinársky priemysel)
- zdravotný preukaz (už pri nástupe do zamestnania) a taktiež Osvedčenie o odbornej spôsobilosti z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva ( ak ho nemáš, skúšky sa robia počas pracovného pomeru)
- prevažne jednozmenná prevádzka od 6:15-15:30hod
Miesto výkonu práce : 018 22 Pružina, Okr. Považská Bystrica

Ponúkame veľmi príjemný, súdržný kolektív a spoločné firemné akcie.

Ak spĺňaš uvedené znalosti a máš záujem stať sa súčasťou nášho tímu, pošli nám uvedené prílohy na [email protected]

Prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis (s aktuálnou adresou bydliska, kontaktnými údajmi, podrobným prehľadom praxe so stručným popisom práce a možným nástupom)
3. Aktuálnu fotografiu

Ako prvú výzvu si na prvý pohovor priprav:
- dobrú náladu :-)
- niečo malé a zdravé, podľa Tvojej fantázie (z našich ingrediencií )

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- kreativita / vymýšľanie nových receptov /
- zanietenie a záľuba v pečení zdravých receptov
- chuť pracovať
- samostatné rozhodovanie
- manuálna zručnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a využívať nové informácie
- logické myslenie
- chuť zdolávať nové výzvy
- výhodou - poznanie zdravých surovín pre tvorbu produktu a ich správne dávkovanie

Tešíme sa na Teba.

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3983283  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac