Operátor/ka výroby zdravých produktov

Ravita, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 100 EUR/mesiacpo zaučení/ vrátane odmien podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa práca v príjemnom kolektíve? Baví ťa svet zdravého jedla a výroby? Ak áno daj nám o sebe vedieť.

Tvojou náplňou bude:

- zásobovanie linky
- balenie a výroba zdravých produktov
- práca na rôznych pozíciach a viacerých linkách podľa potreby
- ručná výroba
- manuálna práca na linke
- etiketovanie produktov
- predkladanie a realizácia zlepšovacích návrhov
– pri práci sa stojí a vyžaduje sa myslenie, rýchlosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci
– vyžaduje sa striktné dodržiavanie hygienických návykov (potravinársky priemysel)
– práca je fyzicky stredné náročná
– potrebný zdravotný preukaz (už pri nástupe do zamestnania) a taktiež Osvedčenie o odbornej spôsobilosti z RÚVZ (skúšky sa robia počas pracovného pomeru)
– len ranná zmena pondelok – piatok 06:00 – 14:30
 Miesto výkonu práce: Pružina 186, Pružina, okres Považská Bystrica.

Ponúkame :
– stabilné zamestnanie
– príjemný kolektív
– jednozmenná prevádzka
– víkendy a sviatky voľno
– dva týždne voľna počas leta a cez Vianočné sviatky
– 10% zamestnanecká zľava na všetky naše produkty
Odmeny podľa výsledkov spoločnosti.

Ak spĺňate uvedené znalosti a máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu pošlite nám uvedené prílohy na [email protected]

Prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis (s aktuálnou adresou bydliska, kontaktnými údajmi, podrobným prehľadom praxe so stručným popisom práce a možným nástupom)
3. Aktuálnu fotografiu

V prípade, že nepošlete niektorú z príloh, nebudeme
vás môcť zaradiť do výberového konania. Spolu s dokumentáciou nám prosím zašlite aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov a vašu aktuálnu adresu pobytu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať priebežne.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu. Z časových dôvodov však budeme odpovedať len záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na nového kolegu/kolegyňu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Odbor potravinárskeho priemyslu - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a byť tímovým hráčom
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav ( pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku)
- zdravotný preukaz
- spôsobilosť pre prácu v potravinárstve výhodou
- dôraz na hygienu
- dobrý zrak
- zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci
- prax vo výrobnom podniku výhodou.

Pozitívne myslenie a snaha o neustály osobný rozvoj je cieľom nás všetkých v tíme. Budeme taktiež očakávať dodržiavanie stanovených pravidiel pre tímovú prácu a snahu prichádzať s nápadmi na zlepšenie. Záľuba v zdravom stravovaní Ti pomôže mať túto prácu rád. Tešíme sa na Teba.

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3279081  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac