Obsluha uhľovej píly - práca v drevospracujúcom priemysle

Ravensburger Wood Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Uľanská cesta 5491/47, Banská Bystrica-Uľanka
Termín nástupu
dohodou
7,6 - 10 EUR/hod.- nástupný plat 7,60 - po skúšobnej dobe a zaškolení navýšenie platu - podľa skúseností a zručnosti možnosť preradenia do vyšších bonusových stupňov. + mesačné odmeny v závislosti od zručnosti uchádzača - možnosť práce nadčas s príplatkami v rámci zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha uhľovej píly STROJCAD D9:

- zodpovednosť za obsluhu strojov a zariadení na píle, vrátane manipulácie s drevom a dodržiavania technologického postupu

- vykonávanie ostatných prác pri spracovaní dreva a udržiavanie poriadku na pracovisku

- kontrola kvality spracovaného dreva

- údržba a opravy strojov a zariadení

- komunikácia s ostatnými členmi tímu ohľadom prípadných problémov

Typický deň na pracovnej pozícii:

- pripravenie píly a zariadení na začiatok pracovného dňa

- postupné spracovanie dreva podľa plánu v súlade s technologickým postupom

- upratanie pracoviska

Pracovná doba:

- pracovná doba je 8 hodín denne

- v prípade potreby môže byť pracovná doba predĺžená o nadčasy, ktoré sú platené v súlade s platnými zákonnými predpismi

- Stabilná spoločnosť s dlhodobou pracovnou perspektívou.

- Práca na jednu zmenu pre lepšie plánovanie voľného času.

- Obsluha nového stroja STROJCAD D9 pre získanie nových skúseností.

- Práca s novou technológiou pre zlepšenie zručností.

- Práca v tíme skúsených a motivovaných kolegov.

- Zabezpečené možnosti profesionálneho rastu a rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného pracovníka s vysokou úrovňou samostatnosti.

- Požadujeme skúsenosti s obsluhou uhľovej píly, prípadne rámová píla, pásová píla.

- Výhodou je vzdelanie v oblasti strojárstva alebo drevospracujúceho priemyslu.

- Musíte byť schopní pracovať s presnosťou a dodržiavať termíny.

- Potrebujeme niekoho, kto sa dokáže učiť nové veci a prispôsobiť sa rýchlo meniacemu sa pracovnému prostrediu.

- Schopnosť komunikovať a pracovať v tíme sú kľúčové pre túto pozíciu.

Firma Ravensburger Wood Slovakia s.r.o., bola rodinná firma, ktorej korene siahajú až do roku 1946. Posledné roky prešiel rodinný podnik ťažkým obdobím a transformáciou, počas ktorej sme sa úspešne začali venovať výrobe ekologických hračiek. Stali sme sa európskym dodávateľom drevených koľajničiek a spolupracujeme s partnermi vo Švédsku, Nemecku a v Číne a v roku 2022 sme sa stali súčasťou skupiny Ravensburger. Náš hlavný výrobný program spočíva vo výrobe drevených hračkárskych koľajničiek pričom plne využívame lokálne zdroje. Naša výroba zahŕňa všetky procesy od spracovania guľatiny až po výrobu jednotlivých koľajničkových komponentov na nových robotických automatizovaných linkách.
Hľadáme šikovných a ambicióznych pracovníkov do tímu, ktorí chcú s nami rásť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Zimmermann
Tel.: +421917545990
E-mail: poslať životopis
ID: 4797040  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,6 EUR/hod.