Údržbár - zámočník

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiaca viac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • údržba a opravy strojov a zariadení,
  • údržba mechanických častí (vysokozdvižné vozíky, žeriavy, mechanické ruky, plošiny, iné pohonné mechanické zariadenia).

Dvojzmenná prevádzka:
6:00 - 14:15
13:45 - 22:00

  • možnosť pracovať v stabilnej a modernej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod (benefity)

Životopis s fotografiou a motivačným listom zašlite e-mailom na: [email protected].
Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, dovoľujeme si však informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • odborná spôsobilosť v zmysle § 21 výhodou
  • zodpovednosť, spoľahlivosť,
  • aktívny prístup k práci.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Bernátová
Tel.: +421914737247
E-mail: poslať životopis
ID: 4593133  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac