Palič - operátor páliaceho stroja

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiaca viac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvárové delenie plechu technológiou plazma/plyn MESSER v rámci 3-zmennej prevádzky
  • zabezpečuje starostlivosť o strojné zariadenie a jeho operatívnu údržbu
  • zabezpečuje identifikáciu výrobkov
  • zodpovedá samokontrolou za kvalitu výroby

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

  • pracovné skúsenosti v strojárskej výrobe

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Horňák
Tel.: +421424314240
E-mail: poslať životopis
ID: 4482474  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac