Recruiter / Headhunter

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 300 EUR/mesiacv závislosti od seniority a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie a cielené oslovovanie relevantných kandidátov na robotnícke, THP a manažérske pozície,
  • samostatné vedenie pohovorov, realizovanie výberových konaní a assessment center,
  • spolupráca s personálnymi agentúrami a inými inštitúciami pri vyhľadávaní zamestnancov,
  • reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

  • istota dlhodobého a stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou,
  • mimoriadna príležitosť pre sebarozvoj,
  • široká ponuka benefitov,
  • možnosť získania príspevku na ubytovanie,
  • ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, spoločenské aktivity a pod.

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite žiadosť a životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu našej spoločnosti.
Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, právo, pracovné právo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • prax na pozícii recruitera, headhuntera
  • min. 1 rok v recruitmente, viacročná prax v oblasti ľudských zdrojov výhodou
  • znalosť platnej legislatívy,
  • dynamická osobnosť, schopná presadiť sa a dosiahnuť úspešné ciele v danej oblasti,
  • diskrétnosť, excelentné komunikačné zručnosti,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Fapšová
Tel.: +421424370161
E-mail: poslať životopis
ID: 4068450  Dátum zverejnenia: 25.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac