Koordinátor ISO-referent kontroly a kvality

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiaca viac, v závislosti od skúseností a kvalifikácie uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spravovanie interných predpisov (metodických pokynov, príkazov, inštrukcií, organizačných smerníc a ďalších dokumentov ISO) podľa interných zásad, pred ich vydaním - po vydaní,
  • riadenie a spravovanie procesov v spoločnosti,
  • príprava a vykonávanie organizačných a procesných analýz a rozborov,
  • príprava a vykonávanie interných auditov, aktívna účasť na zákazníckych auditoch,
  • plánovanie, koordinovanie, kontrolovanie činností pre udržiavanie a recertifikáciu spoločnosti,
  • realizácia kontrolnej činnosti zameraná na procesy činností.

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej a modernej spoločnosti,
  • motivujúce platové podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod, napr. príspevok na kultúru, šport, regeneračné aktivity a podobne.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite žiadosť a životopis emailom alebo poštou. Všetkých kandidátov starostlivo posúdime, ale z dôvodu kapacitných dôvodov odpovedať budeme len tým, ktorí budú pozvaní na rozhovor. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, priemyselné inžinierstvo, manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

znalosť ISO noriem (9001, 14001, 45001) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • znalosť ISO problematiky podmienkou,
  • dobré komunikačné a argumentačné schopnosti,
  • samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť,
  • bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Roman Kvaššay
Tel.: +421424370166
E-mail: poslať životopis
ID: 4040401  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac