Obchodný manažér s maďarským jazykom Sóskút

RAVEN a. s.

Miesto práce
Šoškút, Maďarsko
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000 a viac, v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je: Maďarsko - Sóskút

  • predaj hutníckeho materiálu,
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
  • vedenie obchodných rokovaní,
  • uzatváranie zmlúv,
  • riešenie pohľadávok.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • možnosť získať príspevok na ubytovanie,
  • program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu...) a iné

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite žiadosť a životopis v slovenskom jazyku emailom na adresu našej spoločnosti.
Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, manažment

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodnej

Počet rokov praxe

2

  • aktívna prax v oblasti obchodu,
  • znalosť hutníckeho materiálu vítaná,
  • komunikatívnosť, flexibilita,
  • vytrvalosť, schopnosť presadiť sa, získať zákazníka,
  • orientácia na výsledok.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Fapšová
Tel.: +421424370161
E-mail: poslať životopis
ID: 4014525  Dátum zverejnenia: 28.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac