Obchodný manažér pre stavebné segmenty

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
celkom od 1200,-€ v závislosti od kvalifikácie, dĺžky praxe a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie zákaziek a posudzovanie technických riešení pri montáži zvodidiel a iných materiálov pre líniové stavby,
  • vypracovanie dopytov od dodávateľov a ponúk pre zákazníkov,
  • uskutočňovanie rokovaní o obchodných a platobných podmienkach so zákazníkmi a dodávateľmi,
  • vypracovanie zmluvnej dokumentácie,
  • zabezpečenie súvisiacich logistických služieb.

  • Získate istotu stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou.
  • Umožníme Vám vybrať si formou tzv.kafetérie zo širokej palety našich benefitov (príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru, špeciálne lekárske vyšetrenie, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny atď.)
  • Poskytneme Vám ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity.

Vašu žiadosť s pripojeným životopisom starostlivo posúdime a v prípade pozitívneho výsledku Vás bezodkladne pozveme na osobné stretnutie. Žiaľ z dôvodu veľkého množstva záujemcov môžeme odpovedať len vybraným kandidátom.

Videli ste aj naše ostatné pracovné ponuky? Budeme radi, ak na niektorú z nich upozorníte iného kandidáta z okruhu Vašich známych.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť presadiť sa a komunikovať so zákazníkom,
  • zodpovednosť,
  • spoľahlivosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3610349  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: celkom od 1200,-€ v závislosti od kvalifikácie, dĺžky praxe a výkonu