Podnikový právnik

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1000,-€ + prémie 0 - 200,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení pracovného pomeru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sleduje a zabezpečuje dodržiavanie legislatívnych noriem a právnych postupov v podmienkach spoločnosti,
  • vypracováva právne stanoviská a posudky pre súdy a verejnoprávne inštitúcie,
  • zastupuje spoločnosť (alebo jej organizačné jednotky) v právnych veciach pred súdmi a štátnymi orgánmi,
  • vedie agendu pohľadávok, poskytuje aktuálne informácie o pohľadávkach a zabezpečuje ich vymáhanie,
  • poskytuje právne rady a konzultácie v právnych otázkach manažérom a odborným špecialistom podľa potrieb,
  • vypracováva alebo pripomienkuje vzory zmlúv podľa požiadaviek odborných útvarov spoločnosti,
  • spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní pri objasňovaní trestných činov spáchaných na majetku spoločnosti.

  • benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku, dioptrie, zubné náhrady, lekárske ošetrenia, vitamíny, jazykový kurz ....)
  • narodeninové voľno.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právnik

Počet rokov praxe

3

  • excelentná znalosť platnej legislatívy,
  • znalosť anglického jazyka - úroveň stredne pokročilý,
  • dobré organizačné schopnosti (určovanie priorít),
  • negociačné zručnosti (zastupovanie spoločnosti v konaniach),
  • lojalita, diskrétnosť,
  • zodpovednosť, samostatnosť,
  • aktívny prístup.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3433419  Dátum zverejnenia: 28.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,-€ + prémie 0 - 200,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení pracovného pomeru)