Referent ekonóm - pokladník

RAVEN a.s.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,-€ + prémie 0 - 180,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení PP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s ERP,
- výdaj a príjem hotovosti,
- prijímanie tržieb v hotovosti,
- vystavovanie dodacích listov,
- spracovanie, evidencia a archivácia súvisiacej administratívy v zmysle platnej legislatívy.

- možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé platové podmienky,
- program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu ... ).

Informácie o výberovom konaní

Štandardná pracovná doba + posunutá zmena 2x v týždni.
Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou prípadne e-mailom na adresu spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
- znalosť práce v informačnom systéme NAVISION výhodou,
- aktívny prístup k práci,
- bezúhonnosť,
- ochota pracovať na zmeny (popoludňajšia zmena max do 20.15h).

Predaj hutníckeho materiálu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAVEN a.s.
Šoltésovej 420/2
017 01 Považská Bystrica
ID: 3390253   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,-€ + prémie 0 - 180,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení PP)