Mäsiar

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť Biely potok a.s. obsadzujeme pozíciu mäsiara na prevádzku výroby mäsových výrobkov:
  • rozrábka a spracovanie mäsa,
  • výroba klobás, salám a iných mäsových produktov,
  • výroba konzervovaných mäsových výrobkov,
  • údenie, sušenie mäsa,
  • obsluha strojov na spracovanie mäsa (rezačka, narážačka, nastrekovačka a pod.).

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • poskytnuté bezplatné ubytovanie,
  • zamestnanecké benefity (príspevky na športové aktivity, kultúru, regeneráciu...).

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite žiadosť a životopis emailom alebo poštou, prípadne osobne na adresu našej spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Vodičský preukaz

B

  • predchádzajúca prax vo výrobe a spracovaní mäsa - podmienkou,
  • minimálne základná znalosť technológií na výrobu mäsových produktov,
  • fyzická zdatnosť,
  • manuálna zručnosť,
  • spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci,
  • časová flexibilita,
  • bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 3305705  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou