Správca poľovníckeho areálu

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť Biely potok a. s.
  • správa lesných a nelesných plôch,
  • zabezpečovanie pestovnej, ochranárskej a ťažobnej činnosti,
  • starostlivosť o zvernicu s intenzívnym chovom poľovnej zveri (kŕmenie, ošetrovanie a podobne),
  • vedenie skupiny zamestnancov,
  • organizovanie a príprava poľovačiek,
  • manuálne práce súvisiace s pracovnou náplňou,
  • administratívna činnosť súvisiaca s danou problematikou.

  • bezplatné ubytovanie (v prípade obojstrannej spokojnosti, uvítame záujem o trvalé presťahovanie zamestnanca),
  • poľovnícke vyžitie,
  • malebné prostredie Strážovských vrchov,
  • zamestnanecké benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu...).
  • motivujúce mzdové podmienky,
  • poskytnuté pracovné oblečenie.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť a životopis na adresu spoločnosti emailom alebo poštou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lesníctvo, poľovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, T

  • praktické skúsenosti s chovom a starostlivosťou o poľovnú zver,
  • znalosť a vzťah k lovu zveri,
  • skúsenosti s riadením menšieho kolektívu zamestnancov,
  • VP sk. T výhodou, nie podmienkou,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť,
  • časová flexibilita (ochota pracovať aj nad rámec stanoveného pracovného času) a ochota vykonávať aj prípadné manuálne práce.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 3305700  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou