IT technik

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • identifikácia a návrh riešenia problémov počítačových sietí a počítačov, kancelárskych zariadení, telefónov a telefónnych ústrední, kamerových systémov, elektronicky zabezpečovacích systémov (na mieste aj na diaľku),
  • opravy počítačov a jednoduché servisné zásahy na kancélárskych zariadeniach,
  • inštalácia a konfigurácia IT zariadení,
  • zabezpečenie nákupu a inštalácie PC vybavenia,
  • profylaxia existujúcej počítačovej techniky,
  • príležitostné služobné cesty (v prípade potreby riešenia problémov vrámci divízií SR, ČR prípadne PL).

  • možnosť pracovať v modernej a stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod (benefity na kultúru, šport, regeneráciu .... )

Vašu žiadosť a profesijný životopis zašlite poštou, faxom, prípadne e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

0,5 - 1 r. prax s údržbou, konfiguráciou a správou počítačov, počítačových sietí

  • samostatnosť,
  • odolnosť voči stresu,
  • spoľahlivosť,
  • diskrétnosť,
  • vytrvalosť,
  • aktívny prístup k práci.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3213435  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou