Technológ trieskového obrábania

RAVEN a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovanie technologických postupov
  • Normovanie časov výroby
  • Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
  • Kontrola a odsúhlasovanie odchýlok vo výrobe
  • Tvorba cenových ponúk pre trieskové obrábanie

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ... )

V prípade, že Vás táto ponuka práce zaujala zašlite Vašu žiadosť a životopis v slovenskom jazyku e-mailom, poštou prípadne osobne na adresu spoločnosti.
Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • spoľahlivosť
  • precíznosť
  • komunikatívnosť
  • orientácia na cieľ

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3208128  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou