Referent ekonóm s maďarským jazykom Sóskút (HU)

RAVEN a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Maďarsko - Sóskút

  • vystavovanie dodacích listov, faktúr,
  • vystavovanie dobropisov,
  • práca s hotovosťou,
  • pomocné administratívne činnosti.

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
  • primerané platové ohodnotenie,
  • zamestnanecké benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu ... ).

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite Vašu žiadosť a životopis e-mailom, prípadne poštou na adresu spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej
spoločnosti, dovoľujeme si však informovať, že odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • precíznosť,
  • zodpovednosť,
  • spoľahlivosť,
  • bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3187605  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou