Obchodný referent strojárskej výroby pre slovenský trh

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaca viac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme referenta, manažéra pre obchodné oddelenie strojárskej výroby:
  • predaj ušľachtilej ocele alebo
  • predaj výpalkov alebo
  • predaj nástrihov alebo
  • predaj výrobkov trieskového obrábania
  • starostlivosť o zákazníkov a vyhľadávanie nových
  • prezentovanie produktov a služieb
  • rokovanie o obchodných podmienkach
  • uzatváranie obchodných zmlúv a konkrétnych obchodov
  • riešenie vzniknutých pohľadávok

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
  • stimulujúce platové podmienky
  • katalóg zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport,regeneráciu, dovolenku ....)
  • vnútrofiremné vzdelávanie

Životopis s fotografiou a motivačným listom zašlite e-mailom na: [email protected].
Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, dovoľujeme si však informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke, technické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • znalosť a čítanie technickej výkresovej dokumentácie
  • znalosť technológie laser,plazma,frézy, ohraňovacie lisy - vítaná
  • aktívny vzťah k obchodovaniu
  • dynamika, dôraz a orientácia na výsledok
  • komunikatívnosť, dobré vyjednávacie schopnosti
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2705134  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac