Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte ako informátor na recepcii kancelárskej budovy v 12-hodinových zmenách

RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 - 1 300 EUR/mesiacUvedená hrubá mzda vyjadruje príjem vrátane zákonných príplatkov za prácu v sobotu, nedeľu, v noci a počas sviatkov (bez príplatkov za prípadné nadčasy). Koncoročné odmeny poskytujeme podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie informačnej služby v administratívnej budove RAVAK BC na Einsteinovej ulici v Petržalke
- Podávanie základných informácií návštevníkom a nájomcom RAVAK BC
- Evidencia návštev a dodávateľov a ich usmerňovanie v rámci objektu
- Pomoc a usmerňovanie nájomcov, ich dodávateľov a návštev pri parkovaní, organizovanie parkovania vozidiel na parkovacích plochách, kontrola vonkajších a v vnútorných parkovacích miest
- Práca s kamerovým systémom budovy
- Evidencia servisných/návštevných elektronických vstupných kariet, kľúčov a súvisiaca administratíva
- V prípade potreby jednoduché obslužné činnosti súvisiace s chodom recepcie
- Plnenie ďalších úloh a vykonávanie činností v tomto popise práce neuvedených, avšak súvisiacich s činnosťou na danej pozícii
- Ovládanie alarmu, požiarnej signalizácie a iných základných signalizačných systémov recepcie a budovy
- Komunikácia v PC – Outlook
- Zodpovednosť za majetok recepcie a dohľad nad majetkom budovy

- Zamestnanecké zľavy na tovar z portfólia zamestnávateľa
- Výrazný príspevok na stravné
- Príspevok na ošatné

Dovoľujeme si na žiadosti záujemcov odpovedať a na osobný pohovor pozývať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Kamerové systémy CCTV - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

informátor, vrátnik, recepčný

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a zodpovednosť
- ochota a chuť pracovať v režime striedania: 2x denná zmena, 2x nočná zmena, 4 dni voľna
- príjemné a slušné vystupovanie
- dobrý time management, organizačné schopnosti, spoľahlivosť a zameranie sa na detaily
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

RAVAK a.s. - nadnárodná spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 30 krajinách sveta je jedným z najväčších výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej a východnej Európe.
RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o. - dcérska spoločnosť ako vlastník nehnuteľnosti - modernej administratívnej budovy na Einsteinovej 11 v Bratislave - spravuje a prenajíma kancelárske, obchodné a skladové priestory v celkovej výmere viac ako 8.000 m2.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Urbániková
Tel.: +421911420456
E-mail: poslať životopis
ID: 4821189  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac