Reagujte bez životopisu

Upratovačka

RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,4 EUR/hod.Pri dohode o pracovnej činnosti sa jedná o brutto sadzbu. Netto mzda je 4 €/h. Pri spolupráci na živnosť je fakturovaná čiastka 7,50 €/h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych, obchodných a obslužných priestorov (výťahy, schodištia, vstupná recepcia, ...) v 10-poschodovej administratívnej budove patriacej spoločnosti RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o.
Rozsah upratovacích prác 2 hodiny denne.
Pracovná doba:
- 2 hodiny ráno - ukončenie prác do 7,30 h
alebo
- 2 hodiny popoludní - vykonávanie prác po 16,30 h

Príjemný kolektív, istota zabehnutej spoločnosti.

Výkon práce v moderných administratívnych priestoroch v budove oproti čerpacej stanici OMV vedľa Auparku na Einsteinovej ulici v Bratislave - Petržalke.
Uprednostníme uchádzačov so skúsenosťami na podobnej pracovnej pozícii.
Prosíme o reagovanie na inzerát prostredníctvom emailu. V prípade telefonického kontaktovania prosíme o dodržanie času medzi 8 - 16,30 h. Ďakujeme.
Dovoľujeme si osloviť len vybratých uchádzačov, ktorých následne pozveme na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

upratovanie administratívnych priestorov výhodou
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pri výkone práce spoľahlivosť, čistotnosť, presnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail a schopnosť zorganizovať si pracovné povinnosti. Pri komunikácii s klientom (nájomcom priestorov)vyžadujeme profesionálne a slušné vystupovanie.

RAVAK a.s. - nadnárodná spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 50 krajinách sveta je jedným z najväčších výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej a východnej Európe.
RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o. - ako vlastník nehnuteľnosti - modernej administratívnej budovy na Einsteinovej 11 - spravuje a prenajíma kancelárske, obchodné a skladové priestory v celkovej výmere viac ako 8.000 m2.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Einsteinova 11
851 01 Bratislava
ID: 3249073  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.