Hľadáme do našich radov pizzér/kuchár.

Rastislav Šupík - AVANT - PIZZA HAMM

Miesto práce
Pri Dynamitke 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme férový zamestnávateľ a spoľahlivý kolega v jednom a samozrejme to isté čakáme od budúceho kolegu, začo sa relevantne odmeníme po každej stránke.

Ponúkame 17 ročnú stabilitu firmy na trhu, ktorá je zárukou trvalej práce a seriózneho jednania.

Do náplne práce u nás patrí.:
- dochvíľnosť,
Pretože zákazník je hladný a vie, že sa na nás môže spoľahnúť.
- dodržiavanie receptúr,
Sám ochutnáš a zistíš, že to máme vyladené.
- samostatnosť,
Ale sám nikdy nebudeš.
- lojálnosť,
Veríme si a spoliehame sa na seba.
- ochota podieľať sa na rozvoji prevádzky,
Každý názor berieme do úvahy.
- pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (pizza, pizzaburgre, cestoviny, rizotá)
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
Všetko varíme tak, ako by sme varili pre seba

Úplná náplň práce je každému, kto sa venuje tomuto remeslu samozrejme jasná.
A preto, že je jasná aj nám, tak Ti to uľahčíme najlepšie, ako vieme.

- flexibilná pracovná doba
- obedy za 1€
- interné odmeňovanie zamestnancov

Riadime sa princípom - Ak ponúkneš viac aj my vieme ponúknuť lepší plat!
Všetko je o komunikácii, snahe posunúť náš podnik vpred a vášni pre varenie.

denný základ = 100€
pracovná doba = 9:00-22:00 dlhý/krátky týždeň

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrpíme si na tímového ducha.
Všetci sme na jednej lodi a vzájomne si pomáhame, takže Ty podporíš tím a tím podporí Teba.

Pôsobíme na trhu už viac ako 15 rokov, počas ktorých sme nasýtili už množstvo spokojných zákazníkov.
Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom je práca koníčkom a kolegovia kamarátmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PIZZA HAMM
Pri Dynamitke 11
831 02 Bratislava
ID: 3278690   Dátum zverejnenia: 1.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 € v čistom