IT tester

Rare Crew s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR - finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rare Crew je úspešná SW spoločnosť, založená na Slovensku, ktorá dodáva riešenia pre klientov po celom svete. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré viac ako storočie prinášajú inovácie v oblasti športu, módy a zábavného priemyslu na celom svete.
Pracujeme na vývoji enterprise riešení, ale aj webových a mobilných aplikácií pre segment news&media, sports&talent management, fashion&entertainment, a dynamickosť a pestrosť tohto odvetvia sa odzrkadľuje aj v našej práci.
Nepracujeme na projektoch pre štátnu správu.

Rare Crew má aktuálne 5 pobočiek na Slovensku, a ďalšie v Indii, UK a Srbsku.

Čo bude tvojou prácou?

• spolupráca v tíme testerov a aktívna spolupráca s analytikmi a developermi
• testovanie funkcionality SW systémov/aplikácií
• zabezpečiť prípravu testovacích scenárov a testovacích dát
• analýza projektov a vyhodnocovanie
• identifikácia defektov a retest defektov po nasadení opráv
• zaznamenávanie chýb do špecializovaného programu

Čo ti vieme ponúknuť?

Zaujímavé, trendy projekty
Nové, progresívne technológie
Skvelý team a support zo strany project managerov, developerov
a infraštruktúry
13. plat
Angličtina v práci
Firemnú chatu v Nízkych Tatrách
Child bonus

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím náš dotazník:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• anglický jazyk na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničím)
• uprednostňujeme kandidátov, ktorí už majú skúsenosť so softvérovým testovaním
• precíznosť a dôslednosť
• komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie a schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
• skúsenosti s používaním track-ovacích/dokumentačných nástrojov (napr. JIRA)

Rare Crew s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka na mieru šité informačné systémy a aplikácie. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré viac ako storočie prinášajú inovácie v oblasti športu, módy a zábavného priemyslu na celom svete.
Neformálna atmosféra u nás je samozrejmosťou, no vyžadujeme profesionalitu a efektivitu v prístupe k práci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lazaretská 23
811 09 Bratislava
ID: 3314614   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR - finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta