Junior projektový koordinátor

Rare Crew s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina, okres Trnava, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rare Crew je uspešná SW spoločnosť, založená na Slovensku, ktorá dodáva riešenia pre klientov po celom svete. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré viac ako storočie prinášajú inovácie v oblasti športu, módy a zábavného priemyslu na celom svete.
Pracujeme na vývoji enterprise riešení, ale aj webových a mobilných aplikácií pre segment news&media, sports&talent management, fashion&entertainment, a dynamickosť a pestrosť tohto odvetvia sa odzrkadľuje aj v našej práci.
Nepracujeme na projektoch pre štátnu správu.

Rare Crew má aktuálne 5 pobočiek na Slovensku, a ďalšie v Indii, UK a Srbsku.

Čo bude tvojou úlohou?

Spracovanie a analýza klientských požiadaviek
Koordinácia projektov, monitorovanie ich realizácie a kontrola plnenia projektových úloh
Zodpovednosť za celý priebeh projektu od prvého zadania až po odovzdanie zákazníkovi
Spolupráca a komunikácia s developermi, testermi a analytikmi
Reporting o prebiehajúcich aktivitách na projektoch
Komunikácia so zákazníkom v angličtine

Na pozíciu preferujeme juniornejší profil, súčasťou prípravy na Projektového koordinátora je aj vyskúšanie si pozície testera, aby si vhodný kandidát prešiel celé naše portfólio.

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím náš dotazník: https://rarecrew.wufoo.eu/forms/online-interview/ ,po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať.

Súčasťou výberového konania sú praktické úlohy a súbor otázok, ktoré preveria schopnosti uchádzača.

Čo ti vieme ponúknuť?

Zaujímavé, trendy projekty
Nové, progresívne technológie
Skvelý team a support zo strany project managerov, testerov, infraštuktúry
13. plat
Angličtina v práci
Firemnú chatu v Nízkych Tatrách
Otvorenú komunikáciu - ak máš návrh na zlepšenie, nápady, radi ťa vypočujeme , žiadne ťažké procesy

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím náš dotazník:

po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívna znalosť anglického jazyka - schopnosť komunikovať so zakazníkom
• výborné komunikačné zručnosti, time management a deadline management

Rare Crew is a global software company with reputation for delivering high quality tailor-made IT solutions. Our goal is to be the most reliable and go-to partner for clients that are in need of sophisticated solutions for their operations and business development.
Our solutions help multinational enterprises who are at the forefront of innovation, as well as medium businesses with ambitions to grow. Rare Crew was founded in 2011, and since then, we have delivered many successful projects.

Our team

Our Rare Crew teams include more than 150 highly qualified and talented developers, project managers, UX/UI designers, testers, business analysts, and specialists who do their best to deliver services to the highest standard every time. With team players from all over the globe, our diversity of approaches and experiences is one of our greatest assets.
If you share our values and find the company benefits appealing, why not join our team?

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Kuna
Tel.: +421948040489
E-mail: poslať životopis
ID: 3247356  Dátum zverejnenia: 2.1.2018