Senior Database Engineer

Rare Crew s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 EUR - finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rare Crew je uspešná SW spoločnosť, založená na Slovensku, ktorá dodáva riešenia pre klientov po celom svete. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré viac ako storočie prinášajú inovácie v oblasti športu, módy a zábavného priemyslu na celom svete.
Pracujeme na vývoji enterprise riešení, ale aj webových a mobilných aplikácií pre segment news&media, sports&talent management, fashion&entertainment, a dynamickosť a pestrosť tohto odvetvia sa odzrkadľuje aj v našej práci.
Nepracujeme na projektoch pre štátnu správu.

Rare Crew má aktuálne 5 pobočiek na Slovensku, a ďalšie v Indii, UK a Srbsku.
Čo bude tvojou prácou?
= spolupráca na vývoji IT riešení na platforme Microsoft SQL Server
= návrh, implementácia, administrácia databázových systémov
= analýza existujúcich dátových a dtb potrieb klientov
= príprava procesov implementácie pre dtb riešenia
= dizajn architektúry
= komunikácia s developermi a projekt managermi

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, tak vyplňte prosím náš dotazník:

po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať.

Čo ti vieme ponúknuť?

Zaujímavé, trendy projekty
Nové, progresívne technológie
Skvelý team a support zo strany project managerov, testerov, infraštuktúry
Child bonus
13. plat
Angličtina v práci
Firemnú chatu v Nízkych Tatrách
Otvorenú komunikáciu - ak máš návrh na zlepšenie, nápady, radi ťa vypočujeme , žiadne ťažké procesy

Ak ťa naša pozícia zaujala, vyplň prosím náš online dotazník, aby sme zistili, čo všetko ovládaš:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - pokročilý
Microsoft SQL Server - expert
Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý
MySQL - pokročilý

Aké skúsenosti potrebujeme?

= niekoľkoročná skúsenosť na pozícii Database developera
= znalosť technológií MS SQL, SQL Server Management Studio
= výborné analytické zručnosti a problem-solving attitude
= skúsenosť s web-based projects development

Rare Crew s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka na mieru šité informačné systémy a aplikácie. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré viac ako storočie prinášajú inovácie v oblasti športu, módy a zábavného priemyslu na celom svete.
Neformálna atmosféra u nás je samozrejmosťou, no vyžadujeme profesionalitu a efektivitu v prístupe k práci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lazaretská 23
811 09 Bratislava
ID: 3210714   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 EUR - finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta