Business Intelligence developer

Rare Crew s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rare Crew je uspešná SW spoločnosť, založená na Slovensku, ktorá dodáva riešenia pre klientov po celom svete. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré viac ako storočie prinášajú inovácie v oblasti športu, módy a zábavného priemyslu na celom svete.
Pracujeme na vývoji enterprise riešení, ale aj webových a mobilných aplikácií pre segment news&media, sports&talent management, fashion&entertainment, a dynamickosť a pestrosť tohto odvetvia sa odzrkadľuje aj v našej práci.
Nepracujeme na projektoch pre štátnu správu.

Rare Crew má aktuálne 5 pobočiek na Slovensku, a ďalšie v Indii, UK a Srbsku.

Ako by mal vyzerať tvoj profil?

• spolupráca na vývoji, implementácii, ladení a technickej podpore IT riešení
• návrh a administrácia databáz
• diagnostika výkonov SQL Servera
• optimalizácia sql skriptov
• návrh a implementácia BI riešení

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, tak vyplňte prosím náš dotazník: https://rarecrew.wufoo.eu/forms/online-interview/ po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať.

Súčasťou výberového konania sú praktické úlohy a súbor otázok, ktoré preveria schopnosti uchádzača.

Čo ti vieme ponúknuť?

Zaujímavé, trendy projekty
Nové, progresívne technológie
Skvelý team a support zo strany project managerov, testerov, infraštuktúry
Clear code
13. plat
Angličtina v práci
Firemnú chatu v Nízkych Tatrách
Otvorenú komunikáciu - ak máš návrh na zlepšenie, nápady, radi ťa vypočujeme , žiadne ťažké procesy

Ak ťa naša pozícia zaujala, vyplň prosím náš online dotazník, aby sme zistili, čo všetko ovládaš:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
Microsoft SQL Server - expert

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý

- SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE, MERGE, Agregate functions
- Indexes, Primary Keys, Foreing Keys
- Creating Procedures, Functions
- Data Mart, Data Warehouse
- ETL SSIS - Create, deploy (visual studio with BI tools) - for populating Data Mart/Warehouse
- SQL Jobs
- SSAS - Tabular model, Create, deploy, Process (visual studio with BI tools)
- DAX (visual studio with BI tools)
- schopnosť sa učit novým veciam

Hľadáme kandidátov na dve pozície - junior a senior developera , na juniorskú pozíciu vieme uplatniť aj šikovného absolventa.

Rare Crew s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka na mieru šité informačné systémy a aplikácie. Zacielenie na spoľahlivosť výsledného produktu je prítomné pri všetkých krokoch pracovného procesu, založeného na overených programátorských metodikách. Vyžadovaná je profesionalita a efektivita v prístupe k práci. Neformálna atmosféra je samozrejmosťou. Príjemný kolektív.
Súčasťou výberového konania je praktická úloha a súbor otázok, ktoré preveria schopnosti uchádzača.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lazaretská 23
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Matušková
E-mail: poslať životopis
ID: 3210714   Dátum zverejnenia: 10.10.2017