Pedikérka, manikérka

Rapsodia s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
apríl/2024
1 100 EUR/mesiacVýška vašej mzdy závisí od vašich pracovných skúseností a od vášho pracovného výkonu a pracovného nasadenia. Bližšie informácie budú zodpovedané na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať kompletné manikérske /pedikérske služby.

Priateľský , zdvorilý, profesionálny prístup k zákazníkovi.

Poskytovanie poradenstva v prípade potrieb zákazníka.

Veľká databáza klientov

Možnosť školenia na nové techniky manikúry / pedikúry, ošetrenie pokožky rúk a nôh

Práca v modernom a stále sa rozvíjajúcom centre krásy a zdravia v centre Košíc

Priateľský a mladý kolektív

Možnosť využitia procedúr, služieb za zamestnanecké zľavy

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorý budú pozvaný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

manikúra/ pedikúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Do nášho tímu hľadáme kolegyne s pozitívnym prístupom a vzťahom k svojej práci. Kolegyne , ktoré radi pracujú na svojom profesnom živote. Ktoré majú všeobecné znalosti a skúsenosti v danej sfére. Záleží im na tom, aby bol klient spokojný . Vaše osobnostné predpoklady: ambiciózna, samostatná, flexibilná, lojálna, tímová, pozitívne naladená.

Rapsodia centrum - najväčšie centrum zdravia a krásy v srdci Košic.
V našom centre ponúkame širokú škálu procedúr, masáži a cvičení, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudské telo aj myseľ.
Našou najväčšou pýchou sú profesionálne Ayuverdské masáže, ktoré vykonávajú profesionálny, certifikovaný majstri priamo z Indie. Tieto masáže majú veľa pozitívnych účinkov nielen na telo a myseľ, ale hlavne vedia nájsť a pomôcť vyriešiť podstatu vzniku vášho zdravotného problému.
Zdravotné problémy vo väčšine prípadov spôsobujú psychické faktory. U nás vám vieme pomôcť dostáť svoju myseľ do harmónie s telom. Uľaviť od každodenných starostí a prinavrátiť životnú energiu a radosť zo života.
Ponúkame aj klasické, relaxačné masáže, špeciálne masáže na utlmenie bolesti.Všetko podľa potrieb klientov. Individuálny prístup.
Program Krásne telo - zdravý chrbát. Zotavenie chrbtice a pohybového aparátu pomocou svetovo overených a efektívnych systémov cvičenia.
A v neposlednom rade naše Beauty oddelenie, kde sa venujeme samotnej kráse. Venujeme sa širokej škále úkonov týkajúcich sa kozmetológie, od starostlivosti o pleť a najnovších kozmetických trendov až po rady úkony na udržanie mladistvého vzhľadu
Samozrejme aj pri kozmetológii používame aj Ayuverda Beuty .
Našim cieľom je, využivať viac možnosti s prírody, alternatívnej medíciny, ayuverdskej medicíny a podstaty samotného človeka , ktorý naozaj dokáže zázraky so svojim telom ak sa ho naučí počúvať.
Budeme radi ak nás prídete navštíviť a sami sa presvedčíte.
www.rapsodiacentrum.sk
ID: 4789996  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac