Veľkoobchodný manager poľovníckych a streleckých potrieb

Rapier s.r.o.

Miesto práce
Neresnická cesta 2229, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečovanie plynulého chodu veľkoobchodnej a maloobchodnej prevádzky.
-Zodpovedanie za predajné výsledky a plnenie stanovených finančných plánov.
-Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
-Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností.
-Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie zásob.
-Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu.
-Prezentácia portfólia produktov a služieb.
-Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.
-Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
-Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
-Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
-Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýzy trhu a predaja.
-Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
-Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

- zamestnanecká zľava na produkty
- osobný a profesionálny rast
- 4 týždne dovolenky
- podiel na zisku spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 3,60€

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači na základe výberu zo zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme priebojného kolegu s obchodným duchom, ktorý dokáže získať a uspokojiť požiadavky zákazníkov. Očakávame, že jeho prístup k prideleným úlohám bude zodpovedný a ich plnenie bude kompletné. Na tejto pozícii sa uplatní človek s výbornými komunikatívnymi zručnosťami, nekonfliktným vystupovaním a maximálnou ústretovosťou.
Znalosti a skúsenosti v sortimente poľovníckych a streleckých potrieb sú výhodou, nie však podmienkou.
Zbrojný preukaz na poľovnícke prípadne strelecké účely podmiekou.

Firma Rapier s.r.o. sa zaobera velkoobchodom a maloobchodom v poľovníckom a streleckom sektore. Zastupujeme firmy Hikmicro a Minox pre Slovenský a Český trh.
ID: 3445084  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000-1500