Odborný predajca v predajni poľovníckych potrieb a športovej optiky

Rapier s.r.o.

Miesto práce
Neresnická cesta 2229, Zvolen
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať predaj sortimentu poĺovníckych potrieb a príslušenstvo na predajni
• zabezpečovať poradenskú činnosť v oblasti predávaného sortimentu
• pracovať s peňažnou hotovosťou a odvádzať tržby

• objednávať tovar
• dbať o správne uloženie tovaru, čistotu
• kontrolovať a aktualizovať správnosť a aktuálnosť označenia tovaru na prevádzke
• zabezpečovať vybavovanie telefonických, e-mailových objednávok
• vybavovanie reklamácií, vrátenia alebo výmeny tovaru
• manuálny príjem a výdaj tovaru v predajni
• udržiavať čistotu a poriadok na prevádzke

- zamestnanecká zľava na produkty
- osobný a profesionálny rast
- 4 týždne dovolenky
- podiel na zisku spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 3,60€

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači na základe výberu zo zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Hľadáme priebojného kolegu s obchodným duchom, ktorý dokáže získať a uspokojiť požiadavky zákazníkov. Očakávame, že jeho prístup k prideleným úlohám bude zodpovedný a ich plnenie bude kompletné. Na tejto pozícii sa uplatní človek s výbornými komunikatívnymi zručnosťami, nekonfliktným vystupovaním a maximálnou ústretovosťou.
Znalosti a skúsenosti v sortimente poľovníckych potrieb sú výhodou, nie však podmienkou.

Firma Rapier s.r.o. sa zaobera velkoobchodom a maloobchodom v poľovníckom a streleckom sektore. Zastupujeme opticke firmy Leica a Minox pre Slovensky a Cesky trh.

Nova 118
96262 Sasa
ID: 3445084   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-1200