Pracovník IT oddelenia a marketingu

RANK CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
750 EUR/mesiac- mzda je od 35€/deň, po zaškolení možný nárast mzdy - od osobnostných predpokladov závisia ďalšie benefity (finančné a nefinančné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a správa firemných web stránok (optimalizácia, aktualizácie atď),
- tvorba grafiky - letáky, newslettre, katalógy a iné návrhy,
- starostlivosť o sociálne siete (Facebook, Instagram),
- správa počítačov a sietí,
- správa a údržba servera,
- práca na projektoch,
- aktívne podieľanie sa na chode prevádzky (fyzická pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru a pod)

- dlhodobá práca s možnosťou profesijného rastu,
- príjemné pracovné prostredie,
- práca na zaujímavých rôznorodých projektoch

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu.
Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Poskytnutím svojich osobných údajov dáva uchádzač súhlas s ich spracovaním v súlade s Nariadením EU 2016/679 (GDPR).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Dcérska spoločnosť výrobcu tieniacej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dochvíľnosť, zodpovednosť, zameranie na výsledok
- ambícia zlepšovať sa v oblasti IT
- prehľad v oblasti IT (aj hardware) a telekomunikácií
- znalosť maďarského jazyka veľkou výhodou
- znalosť správy Apple zariadení výhodou
- aktívny vodič

Konzultačná a personálna spoločnosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3949542  Dátum zverejnenia: 30.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac