Elektromechanik - Plzeň

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná nadnárodní společnost se sídlem v Plzni, zabývající se výrobou a servisem generátorů hledá pracovníka na pozici:

Požadavky:

- Vzdělání SO, vyučen v oboru elektro
- Vyhláška 50/1978 Sb. § 6
- Praxe alespoň 3 roky
- Flexibilita, schopnost učit se novým věcem
- Práce na směny a o víkendech

Náplň práce:

- Příprava + asistence při zkoušení generátorů
- Příprava + asistence při vyvažování rotorů v odstřeďovacích tunelech
- Ohřevy rotorů na zkušebních stanovištích
- Příprava a provádění magnetizačních a rozptylových zkoušek
- Práce na směny, o víkendech

Nabízíme:

- Odborný a kariérní růst (Talent Mapping, individuální a skupinové vzdělávací programy)
výuku angličtiny přímo ve firmě
- Pracovní dobu 7,5 hodiny denně
- Příspěvek na penzijní připojištění 1 100 Kč měsíčně
- Čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
- Moderní firemní stravování
- Dovolená ve výši 5 týdnů ročně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Silná nadnárodní společnost se sídlem v Plzni, zabývající se výrobou a servisem generátorů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3826175  Dátum zverejnenia: 4.3.2020