Operátor aseptické výrobní linky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kolbenova 50, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
13.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění kontinuální výroby a efektivní využití výrobní linky
Přestavba a nastavení výrobních zařízení pro různá balení
Udržování provozní zásoby obalového materiálu
Údržba výrobního zařízení, provozní opravy
Provádění čištění a sanitace plniče a ostatních zařízení, vedení příslušných záznamů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou
Náborový příspěvek 7 000 Kč
Příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy
1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
Příspěvek na stravování (firemní kantýna) - obědy za 35 Kč
Příspěvek až 1 000 Kč na dopravu
Příspěvek až 5 000 Kč na ubytování
Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
Životní a úrazové pojištění
Výhodný firemní mobilní tarif
Další benefity formou kafeterie (5000,-/rok)
Pracovní oděv
Odborná školení
Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B)

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte svoje životopisy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Druhá největší potravinářská firma na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek bramborové chipsy Lay´s.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

potravinářství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s prací na aseptické výrobní lince (ideálně v oblasti potravinářství) podmínkou
Znalost práce se strojích: plnič nebo paster nebo unidox, CIP stanice
Zkušenost s přípravou koncentrátů před vstupem na výrobní linku
Obsluha strojní vyfukovačky
Základní znalost laboratorních postupů (titrace, měření Bx)
Praxe na dalších strojích typu: etiketovačky, balící tunel, sleeve aplikátor výhodou
Dobrou fyzickou kondici, manuální zručnost
Ochotu pracovat na směny (12hod směny)
Základní schopnost práce s PC (MS Excel, SAP)
Spolehlivost, pracovitost samozřejmostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3448241  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 50000