Servisní technik CNC strojů pro oblast Moravy

Randstad s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
35 000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- instalace obráběcích strojů
- servisní zásahy
- pravidelné údržby laserových strojů na území Moravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí a perspektivu v silné nadnárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost odborného růstu a příspěvek na studium jazyků
- služební vozidlo k soukromému používání vybavené potřebným nářadím a materiálem
- notebook, mobilní telefon včetně datových služeb
- školení
- zaměstnanecké stravenky
- 5 týdnů dovolené
- pracovní smlouvu na dobu určitou cca 2 roky s možností prodloužení, či změny smlouvy na dobu neurčitou

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2018 (zbývá ještě 99 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším významným klientem je největší světový výrobce CNC kovoobráběcích strojů.
Řada výrobků zahrnuje CNC soustruhy, obráběcí centra, stroje pro provádění několika operací současně a flexibilní výrobní systémy i stroje pro zpracovávání laserem.
Tyto stroje dokážou vyrábět cokoliv od převodovky do vrtulníku až po čelní kužel vozu formule 1, od přezek bezpečnostních pásů po lyžařské boty a cokoliv mezi tím. Posláním klienta je vyvíjet originální výrobky a posouvat hranice a možnosti obrábění.
V současné době hledáme zkušeného člověka na pozici Servisního technika pro region Morava.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro vyhl. 50/78 Sb., min §6, případně strojním
- anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (častá telefonická a písemná komunikace v cizím jazyce)
- pokročilé znalosti práce s PC
- ochotu dalšího vzdělávání
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat po celé oblasti
- schopnost řešit situace pod časovým tlakem
- praxe v oboru výhodou (údržba laserových strojů či servisní praxe na strojích)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 752 pobočkách pracuje více než 32 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 627 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 32,000 corporate employees work in 4,752 branches and inhouse locations to employ more than 627,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
11000 Praha 1
ID: 3330323   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35 000 - 45000