Šance pro absolventy technických oborů - letecký průmysl (technik kvality)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
250000 - 26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vám, kteří se chcete vymanit z kruhu bezvýznamných brigád, nabízíme:
- příležitost získat zkušenosti a dovednosti pod dohledem zkušených kolegů znalých v oboru kvality
- zajímavou a specifickou práci v oddělení kvality, která se v ČR nikde jinde nedělá
- možnost vidět, jak z montáže odchází kompletní sestava, na které jste se podílel/a
- různorodou práci, při které se budete profilovat a rozvíjet podle toho, co Vás bude zajímat a v čem budete vynikat
- na pohovoru probereme Vaše preference a dovednosti a podle toho se budete nadále rozvíjet a růst

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příležitost podílet se na zajímavých projektech
- smysluplný start kariéry, možnost profesního růstu a rozvoje zkušeností
- velmi důkladné zaškolení na pozic a odborné vedení
- zajímavé finanční ohodnocení - příplatky za přesčasy a víkendy
- možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
- práci ve stabilní zavedené české společnosti
- práci v super týmu
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- pracovní týden 37,5 hodiny týdně
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáte šanci, jak nastartovat kariéru v technické oblasti?
Chcete smysluplně nasát prostředí výrobní společnosti a rozvinout teoretické znalosti ze školy?
Jste absolventem střední, nebo vysoké školy technického oboru – elektro/stavební/strojní/dopravní?
Zajímáte se o letecký průmysl?
Pokud ano, tak je tato nabídka pro Vás ta pravá.

Pro našeho významného klienta, největšího výrobce proudových letounů v České republice hledáme šikovné absolventy technických oborů, kteří mají chuť nastartovat kariéru v leteckém průmyslu (v oddělení kvality) a nadále profesně růst a rozvíjet se.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3310503  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 250000 - 26000