Junior Controller - mezinárodní společnost

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se dále rozvíjet v analytickém a obchodním směru? Baví Vás práce s daty? Láká Vás být součástí mezinárodní a stabilní společnosti? Hledáte příležitost pro osobní rozvoj a profesní růst?

Co Vás čeká?
• Plánovací a kontrolingové procesy
• Pravidelný reporting
• Zpracování ad-hoc analýz
• Vyhodnocování dat a forecasting
• Spolupráce se sales oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout
• zaměstnání na plný úvazek ve stabilní společnosti
• profesní rozvoj
• příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
• životní a úrazové pojištění, příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na jazykové kurzy
• a další benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na MHD, stravenky, Sodexho Pass, občerstvení na pracovišti atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Přední a stabilní mezinárodní společnost zabývající se zdravotnictvím a farmacií.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Finance, ekonomika, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
• Nadstandartní znalost MS Exceel, MS Acces výhodou
• Znalost systému SAP či jiného finančního systému výhodou
• Vysokoškolský titul (obory: finance, ekonomie, účetnictví)
• Praxi na obdobné pozici (ideálně 1-2 roky)
• Angličtinu na komunikativní úrovni
• Dobré komunikační schopnosti
• Analytické schopnosti a smysl pro detail
• Schopnost zpracovat velké množství dat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3287508  Dátum zverejnenia: 16.1.2018