Analytik s AJ

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ak máš v sebe analytického ducha, rád/-a pracuješ s číslami a láka ťa prostredie korporácie, kde aj z malej rybky spravíme žraloka, potom čítaj ďalej. Pre nové servise share centrum v Brne, v odvetví automotivu hľadáme posily do týmu, na pozíciu Analytika.
Tvojou náplňou práce bude:
* vytváranie nových reportov a KPI´s pre obchodné oddelenie (úzka spolupráca s obchodným oddelením)
* vytváranie ad hoc analýz na základe požiadavkov managmentu
* vytváranie prezentacií pre interné a externé účely
* prieskum trhu v rámci trendov a rozvoja - externé analýzy a reporty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo ti u nás ponúkame:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientom je významná automotive spoločnosť.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3188924  Dátum zverejnenia: 15.9.2017