PL/SQL Developer, finanční sektor

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrh a dokumentace funkčních bloků pro platformu Oracle PL/SQL
Studování a omezeně také tvorba analytické dokumentace - logických a strukturálních diagramů aplikací a databází
Vytváření datových a objektových struktur a definování jejich vazeb
Programování a testování aplikací a úloh
Zpracování systémové dokumentace vytvořeného kódu a podkladů pro uživatelskou dokumentaci
U seniorních pracovníků supervize méně zkušených vývojářů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost pracovat na HPP i ŽL
Dlouhodobý projekt v řádu několika let
prácoviště na trase metra B
práce v příjemném kolektivu
možnost dalšího profesního růstu
Nástup ihned nebo dle dohody
Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
...a další zajímavé benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je česká společnost, která už řadu let poskytuje konzultační a outsourcingové služby svým klientům zejména v oblasti vývoje databází nebo v oblasti BI/DWH. Společnost bude zajímavá pro ty, kdo hledají stabilní prostředí a kolektiv technologických nadšenců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobré komunikační schopnosti v anglickém jazyce
Technické znalosti a praktické zkušenosti oblastech DNS, správy emailů, webserverů a databází
Praktická zkušenost s administrací/konfigurací FreeBSD / OpenBSD
UNIX-shell scripting
Konfigurace a správa PHP / MySQL
Postfix

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2825773  Dátum zverejnenia: 24.11.2016