Lean Specialista Logistika

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient je mezinárodní výrobní společnost zaměřující se na výrobu interiérových komponentů. Výrobní závod v Žatci s více než 30 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky.

V závodu pracuje více než 1 400 zaměstnanců a dalších 10 000 metrů čtverečných prostoru pro navýšení výrobních kapacit je momentálně v procesu výstavby. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Firma nyní hledá specialsitu na pozici LEAN IMPLEMENTER.

Náplň práce
- Implementace Lean nástrojů - 5S, standardizovaná práce, QCO, VSM, problem solving
- Metodické vedení a podpora výroby
- Práce se systémy CI, JCMS a Six Sigma
- Podpora při řízení projektů v rámci strategie neustálého zlepšování
- Podpora při realizaci kaizenů a mentorování
- Odstraňování slabých míst procesů
- Prezentace a zaškolení zaměstnanců v oblasti JCMS

Požadujeme
- Vzdělání technického směru
- Aktivní znalost AJ
- Organizační schopnosti, práce s časem a prioritami
- Komunikační dovednosti, schopnost jednat na různých úrovních
- Znalost interních výrobních procesů
- Systematický přístup k řešení problémů
- Schopnost práce pod tlakem
- Znalost systémů Six Sigma, Lean Manufacturing a BBP

Benefity
- Dobré a moderní zázemí silné a rostoucí mezinárodní společnosti
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, Dobré platové ohodnocení
- Dovolenou navíc, Stravenky, Závodní stravování
- Jazykové kurzy, Odborná školení, Možnost profesního rozvoje a růstu, Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2816736  Dátum zverejnenia: 17.11.2016