Sales assistant - Pařížská ulice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-komunikace s klienty
- profesionální klientský servis
- dodržování firemních standardů
- styling provozovny
- zodpovědnost za prodej a fungování obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné pracovní prostředí
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- nadstandardní finanční ohodnocení
- balíček firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho velmi významného klienta, známou francouzskou módní značku, hledáme kandidáty na pozici SALES ASSISTANT.

Hledáme jak kandidáty na HPP, tak také na vedlejší pracovní poměr (PÁ, SO, NE). Velmi rádi uvítáme kandidáty s Vietnamštinou, v žádném případě však tento jazyk není podmínkou. Naopak podmínkou je AJ min na úrovni B2.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Čínsky jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s retailem
- uživatelskou znalost práce s PC
- AJ na úrovni min. B2
- příjemné vystupování
- orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2661132  Dátum zverejnenia: 23.10.2017