Databázový specialista/MSSQL developer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Frýdek-Místek, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme IT specialistu, který bude spravovat, nastavovat a upravovat podnikový informační systém napříč všemi úseky firmy ve spolupráci s dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • možnost občasné práce z domu

  • pracovní smouva na HPP

  • pružná pracovní doba (fixní část 9-14)

  • 25 dní dovolené

  • cafeterie Benefit Plus

  • příspěvek na dopravu a stravování

  • penzijní připojištění nebo životní pojištění

  • roční odměna dle hospodářského výsledku

  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

  • příspěvek na MultiSport kartu

  • jazykové vzdělávání přímo na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • znalost MS SQL  (čtení kódu, procedury, dotaz, napsat znova kód)

  • analytické myšlení

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Hrebeňárová
Tel.: +420605590275
E-mail: poslat životopis
ID: 4840430  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc