CNC programátor/ka - 1 směnný provoz

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro obchodně - výrobní společnost sídlící v Brně hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici CNC programátor/ka na 1 směnný provoz přímo do kmene společnosti.

Pokud hledáš práci v tomto oboru a máš již praxi s programováním, tak rozhodně čti dál..

Co bude náplní práce:

- práce s technickou dokumentací

- programování na stroji

- příprava materiálu (plánování vytížení stroje, řešení celého sledu výroby, uchycení nástrojů, upnutí, kontrola,..)

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

- 1 směnný flexibilní provoz

- nástup přímo do kmene společnosti

- mzda až 45.000 Kč

- 25 dní dovolené

- stravenkový paušál 80 Kč/směna

- kvartální bonus až 5.000 Kč

- 13. plat

- vlastní parkovací místo

- a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

- vzdělání technického směru

- znalost práce s technickou dokumentací a praxe s programováním podmínkou

- samostatnost při práci na samostatném stroji

- znalost práce v systému Fanuc nebo Haas

- pečlivost

- ochota pracovat v menším kolektivu (cca 20 lidí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4503893  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc