Náborový bonus 20.000 Kč - Montážní dělník/nice - 2 směny

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Horní Heršpice, Brno-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsícNÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč, dotované stravování, stravenky, extra odměna za mimořádnou směnu...

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v moderní a stabilní společnosti? Aktuálně hledáme montážní dělníky/nice do výroby, kde praxe není podmínkou! V případě zájmu volejte na 774 474 702.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda až 27.000 Kč
- individuální a skupinové bonusy až 26% (až 5.500 Kč)
- NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč
- bonus za doporučení 6.000 Kč
- stravenky ve výši 72 Kč
- odměna 500 Kč za směnu navíc
- práce na hlavní pracovní poměr
- výborná dostupnost
- důkladné zaškolení
- stabilní zaměstnání
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Leader na výrobu hydraulických pohonů - buď součást moderní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4172328  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc