Field Service Engineer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Slovenská republika, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc- bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu, která bude kombinací práce v terénu/komunikace s klienty/home-office? Jste rád/a na cestách a rád/a byste se staral/a o Vaše klienty v regionu V Moravy a Slovenska? Pokud máte vystudovanou VŠ elektrotechnického (či přírodovědného) směru a rád/a byste řešil/a servis laboratorních přístrojů - čtěte prosím dále!

Vaším úkolem budou pravidelné návštěvy u klientů za účelem servisních služeb - řešení technických problémů a zařízení dle potřeb zákazníka. Zajištění instalace a oprav u zákazníka, zároveň budete provádět preventivní údržbu spotřebního materiálu a zařízení. Budete optimalizovat zásoby servisního skladu a udržovat o tom aktuální záznamy v systémech. Budete úzce spolupracovat s produktovým manažerem a dodavatelem servisních zařízení. Také od Vás očekáváme aktivní podporu prodeje dalších služeb zákazníkům. Na starosti budete mít region Morava a celé Slovensko.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Podpoříme plnění Vašich ambicí a naše rozmanité portfolio nabídne různé typy rozvoje kariéry směřující k hledání nových možností!
- fixní mzdu - dle vašich zkušeností
- bonusovou složku mzdy
- pestrý balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, dny osobního volna, cafeterie, multisport karta, příspěvek na AJ, penzijní připojištění atd.)
- automobil i k soukromému využití
- odborný růst
- práce v mezinárodní a stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

A career at our company is an ongoing journey of discovery: our 58,000 people are shaping how the world lives, works, and plays through next-generation advancements in Healthcare, Life Science, and Electronics.

We are dedicated to being the trusted supplier of high-tech materials, services, and specialty chemicals for the electronics, automotive, and cosmetics industries.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ elektrotechnika - ideálně, nebo příbuzný technický směr (či přírodovědný)
- 2-3 roky praxe na pozici technika (servis analytických laboratorních přístrojů je výhodou)
- technické znalosti dodávaného vybavení a zařízení
- manuální zručnost, schopnost pracovat samostatně
- znalost souvisejících zákonů a legislativních předpisů
- spolehlivost, flexibilita, dobrý time-management
- řidičský průkaz. B
- ochota cestovat v regionu V Morava a Slovensko

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4133465  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc