Cyber Security Analyst (Threat Hunter)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Threat Hunter je profesionál v oblasti bezpečnosti informácií, ktorý proaktívne a iteratívne detekuje, izoluje a neutralizuje pokročilé hrozby, ktoré sa vyhýbajú automatizovaným bezpečnostným riešeniam.
Budete Identifikovať medzery v protokolovacích schopnostiach a rozvíjať a navrhovať stratégie na ich vyplnenie.
Vašou úlohou bude identifikovať a navrhovať automatizované výstrahy pre nové a predtým neznáme hrozby.
Reportujete zistenia a poskytujete priebežné správy a reporty, na základe ktorých sa plánujú ďalšie kroky.

- atraktívny plat podľa skúseností + bonusová zložka
- medzinárodná spolupráca na zaujímavých projektoch
- pestrý balíček firemných benefitov
- možnosť pracovať prevažne z home office, alebo využiť kancelárie v centre Bratislavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naše 3 obchodné odvetvia:
zdravotníctvo
biológia a
výkonnostné materiály

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Min. 2 roky skúsenosti na pozícii SOC, skúsenosť s pozíciou Treat Hunter je výhodou
• Znalosť súčasného prostredia hrozieb a taktík, techník a postupov (TTP) na zisťovanie aktívnych hrozieb v sieti.
• Znalosť webových služieb, operačných systémov a riešení SIEM.
• Programovacie zručnosti - minimálne v jednom skriptovacom jazyku (Python, Perl atď.)
• Skúsenosť v jednom alebo viacerých prekladacích jazykoch (C, C ++ atď.).
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Plynulá znalosť AJ

Sme personálno-poradenská a vzdelávacia spoločnosť. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín. Sme členom skupiny Randstad, ktorá je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 5 400 pobočiek v 53 krajinách sveta.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (9253/2004 - OSS 19/2004 )

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4038717  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac