IT Global Infrastructure Delivery Manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto roli budete spolupracovať s IT obchodnými partnermi, jednotkami pre výstavbu infraštruktúry a aplikácií, aby ste zajistili hladký priebeh od dokumentácie až po finálnu realizáciu.
Zaznamenáváte a dokumentujete nevyriešené požiadavky pre vrcholový management IT k určení priorít pre ďalší postup. V rámci tejto role budete identifikovať súčasné a budúce obchodné trendy a pracovať s partnermi pre delivery, aby ste mohli včas navrhnúť efektívne riešenie a abyste proaktívne podporovali obchodnú stratégiu a rast.

- atraktívny plat podľa skúseností + bonusová zložka
- medzinárodná spolupráca na zaujímavých projektoch
- pestrý balíček firemných benefitov
- možnosť pracovať prevažne z home office, alebo využiť kancelárie v centre Bratislavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť tvorí tým špecialistov na zdravotníctvo, biológiu a výkonnostné materiály.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- VŠ (systémové nebo priemyselné inžinierstvo)
- Min. 5 let skúseností v plánovaní poptávky a zdrojov
(obory Life Science a / nebo Healthcare and Performance Materials výhodou)
- Schopnosť vyjednávať, spolupracovať a medzinárodných virtuálnych tímoch
- Skúsenosti so správou projektov infraštruktúry / programov zahŕňajúcich technológie sietí, telekomunikácií, datových centier, serverov a úložísk v zložitých technických prostrediach a prostrediach GxP
- Schopnosť vyvíjať komplexné riešenie s využitím rôznych infraštruktúrnych platforiem a technických komponentov
- Skúsenosti s používaním agilných nástrojov sú výhodou
- Výborná AJ nutná, NJ výhodou

Sme personálno-poradenská a vzdelávacia spoločnosť. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín. Sme členom skupiny Randstad, ktorá je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 5 400 pobočiek v 53 krajinách sveta.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (9253/2004 - OSS 19/2004 )

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4025866  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac