Automation Expert - Linux

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 500 - 4 500 EUR/měsícbonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nastavení procesů a nástrojů v oblasti automatizace pro konfiguraci linuxových serverů
- výběr vhodných nástrojů pro automatizaci
- instalace a správa automatizačních platforem pro konfiguraci serverů
- nastavení automatizace i v oblasti security a vulnerabillity managementu
- tvorba a správa technické dokumentace pro oblast konfigurace a tvorba uživatelských příruček
- komunikace s týmem linux administrátorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
flexibilitu v Home office ( dle domluvy, až 80% remote)
možnost kariérního i odborného růstu
4 týdny dovolené + 3 dny Personal days
plně hrazené stravování
příspěvky: Lifestyle Benefits 120 EUR/rok, penzijní připojištění 3% z brutto mzdy,
jazykové vzdělávání 330 EUR/rok, dárkové poukázky Flexi benefit 260 Eur/rok a další

Informace o náboru

- univerzitní vzdělání technického směru
- velmi dobrá znalost angličtiny - denní komunikace
- praxe s instalací a administrací automatizační platformy pro Linux
- zkušenosti s OS Linux, Unix
- velmi dobré znalosti skriptování, např. Bash, PowerShell apod.
- praktické zkušenosti s Terraform, Packer, Chef, AWS Cloudformation, Ansible
- zkušenosti s Vmware Vsphere, Docker
- schopnost pracovat v mezinárodním týmu
- výborné komunikační dovednosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost, která se zabývá výrobou, vývojem i výzkumem v oblasti léčiv, hledáme zkušeného kandidáta na nově vzniklou pozici Automation Expert - Linux, který bude zavádět nástroje a procesy na automatizaci v oblasti instalace a údržby linuxových serverů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Automation Engineer, Architekt

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- analytické a systematické myšlení
- schopnost pracovat v cross-country týmech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4002620  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc