Čašník-čka

Ram´s

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 180 EUR/mesiaczáleží od skúseností + odmeny, možné zvýšenie platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a komunikácia so zákazníkom
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- Prijímanie objednávok
- Príprava a servírovanie nápojov a servírovanie jedla
- Príprava miešaných nápojov, umývanie, leštenie, systematické odkladanie riadu
- Práca s pokladňou, hotovosťou, denné uzávierky
- Udržiavanie čistoty a poriadku v bare a priestoroch reštaurácie
- Skladové hospodárstvo, sledovanie stavu zásob a objednávanie tovarov
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
- Práca systémom krátky / dlhý týždeň pre TPP

- zamestnanecká strava 2x denne
- práca v novom čistom prostredí so špičkovými modernými technológiami
- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- práca v centre Bratislavy
- školenia
- kariérny rast vo firme

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.
Odpovieme a pozveme na pracovný pohovor uchádzačov, ktorí zaujmú svojím životopisom a uspejú v prvom výberovom kole v rámci zamestnávateľa.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

nutná prax na pozícii čašník, barman

Počet rokov praxe

2

- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Organizačné a komunikačné zručnosti
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť

Zmiešané pan- ázijské bistro

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4083067  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac