Programátor

RAMP Global

Miesto práce
Bajkalská 20, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenejšieho programátora, ktorý by sa pripojil k našej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti a pomohol nám tvoriť nové inovatívne a zaujímavé produkty.

Očakávame slušnú aktívnu angličtinu, dobrú znalosť JavaScriptu (AngularJS vítaný) a ochotu učiť sa nové moderné technológie. Skúsenosti s prácou s pokročilými ATS, CRM alebo CMS systémami sú výhodou.

V dynamickom a vysoko kvalifikovanom medzinárodnom tíme ponúkame skvelú príležitosť na budovanie Tvojej kariéry. Naše produktové portfólio sa každým dňom rozrastá - Tvoj kód a nápady budú mať okamžitý dopad na našu aktuálnu ponuku a pomôžu zmeniť smer nášho tech-stacku.

Ponúkame kombinovanú formu práce home-office a on-site v priateľskom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
AngularJS - Mierne pokročilý

Platforma RAMP Global ponúka komplexné riešenie ktoré pomáha zamestnávateľom efektívnejšie riadiť personálne agentúry a zároveň ušetriť značné náklady. Dosah RAMP Global k viac ako 20 000 agentúram uľahčuje zamestnávateľov prístup k agentúram vo viac ako 30 krajinách. Platforma spája funkcie v oblasti získavania talentov, obstarávania a financovania až po digitálne riešenie typu Source-To-Pay, ktoré zaisťuje jednotný prístup pri prijímaní nových talentov prostredníctvom personálnych agentúr.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168398  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac