1 800 - 2 100 EUR

Vodič ťahača s návesom

RAMONI s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie návesovej súpravy na stabilných trasách SK CZ DE

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 EUR brutto základ plus 45 EUR /deň diety, plus odmeny a prémie za starostlivosť o interiér a exteriér zvereného vozidla a ekonomickú jazdu.

Stabilné prepravy s novými, alebo max 3-roč. ťahačmi zn. Volvo, odmeny za zodpovedný prístup k prevádzke zvereného vozidla, koncoročné odmeny, víkendy voľné, mobilný telefón, práca v atmosfére rodinnej firmy s pozitívnym a priateľským prístupom k zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

Vodičský preukaz C,E, tachografová karta, karta vodiča, psychotesty, zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť

Mladá a dynamická dopravná spoločnosť zameraná prevažne na zmluvné dlhodobé medzinárodné prepravy . Našim cieľom je vybudovanie kvalitného kolektívu s priateľským duchom k dosiahnutiu čo najvyššej spokojnosti každého zamestnanca.

Drevárska 23
90201 Pezinok

Kontakt

ID: 3724696   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 EUR brutto základ plus 45 EUR /deň diety, plus odmeny a prémie za starostlivosť o interiér a exteriér zvereného vozidla a ekonomickú jazdu.