Vedúci servisného strediska pre Slovenskú republiku (Ref. č.: VSS/NMV)

RAMIRENT spol. s r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie zamestnancov s cieľom zvyšovania produktivity.
• Rozdeľuje prácu servisných technikov s ohľadom na zabezpečenie bezpečného, bezrizikového a životného prostredia.
• Zabezpečenie dodržovania štandardných servisných postupov.
• Kontrolný dozor nad technickým stavom strojov a rieši v kooperácii so servisným oddelením.
• Dohľad nad správnostou kompletizácie dokumentácie k zákazkám.
• Rieši vzniknuté škodné udalosti s nadriadeným v zmysle IP
• Efektívna spolupráca s internými oddeleniami Spoločnosti
• Reporty nadriadenému, zadávanie dát do systému v rámci pozície.

Budete pravú rukú servisnému manažérovi a aktívne napomáhať formovať servisné služby RAMIRENT. Získate odpovednú rôznorodú prácu a časovú flexibilitu. Istotu zamestnania a zamestnávateľa, ku ktorému sa môžete hrdo hlásiť. Otvorenú komunikáciu s kolektívom aj s vedením. Navyše o Vás bude zamestnávateľ starať formou bonusového systému.

Láka Vás vedenie týmu servisných technikov v celej Slovenskej republike? Viete si určiť priority svojej práce a ísť s kolegami za spoločným cieľom? Ste praktik? Dokážete nájsť riešenie aj v situácii, keď ho nikto nevidí?
Ste dobrým šéfom aj parťákom? Chcete byť súčasťou tímu, ktorý komunikuje otvorene a je spoľahlivý?
Sú Vaše odpovedi na tieto otázky "ÁNO"?
Pak nám pošlite Váš aktuálny životopis.

Těšíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.11.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo , strojárenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• ukončené SŠ vzdelanie
• skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
• zameranie na kvalitné poskytovanie služieb
• schopnosť pracovať pod stresom
• profesionálny prístup a zodpovednosť
• time-management
• vodičský preukaz sk. B, (skp. C a VZV výhodou)
• anglický jazyk výhodou
• užívateľská znalosť Microsoft Office
• znalosť programu NAVISION výhodou

Ramirent je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadení na Slovensku i v celej Európe. Spoločnosť Ramirent ponúka prenájom veľkej i malej mechanizácie, kontajnerov, lešenia či pracovných plošín. Náš strojový park spĺňa najvyššie kritéria kvality i bezpečnosti. Okrem prenájmu ponúkame svojim klientom ďalšie služby ako prenájom stroja s obsluhou, poradenské služby či servis a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAMIRENT spol. s r.o.
Opletalova 65
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Procházka
E-mail: poslať životopis
ID: 3212410   Dátum zverejnenia: 11.10.2017